Menu

Pre domov
Vytvárame jedinečné a pohodlné domovy, kde sa spája štýl s praktickými riešeniami.

Moderný vs. Klasický

Moderný a klasický štýl v interiéroch sa radikálne líšia v ich dizajnových princípoch. Moderný štýl zdôrazňuje čisté a jednoduché línie, minimalistický nábytok a výrazné farby, často využíva moderné materiály ako sklo a kov. Naopak, klasický štýl preferuje bohaté detaily, symetrické usporiadanie, a tradičné materiály, ako sú drevo a mramor, s dôrazom na zdobenie a estetiku v historickom kontexte.

Eko-Friendly

V eko-friendly dizajne interiérov zdôrazňuje používanie udržateľných materiálov, ako sú recyklované drevo a organické textílie. Sústredí sa na energetickú efektívnosť, minimalizuje odpad a podporuje biofilický design s využitím rastlín a ekologicky šetrných farieb, aby prostredie bolo esteticky príjemné a zdravé.

Pre malé byty

Potrebné sa sústrediť na multifunkčný nábytok a úložné riešenia, ktoré maximalizujú priestor. Osvežujúce farebné schémy, využitie zrkadiel na optické zväčšenie priestoru a variabilné nábytkové riešenia prispievajú k funkcionalite a estetike. Venujeme sa výškovým riešeniam, otvoreným konceptom a integrovaním prírodných prvkov pre vytvorenie dojmu vzdušnosti a pohodlia v obmedzenom priestore.

Dizajn kuchýň

V dizajne kuchýň sa zameriavame na efektívne rozmiestnenie prvkov, výber štýlových materiálov a finišov, a inteligentné úložné riešenia. Predstavujeme moderné spotrebiče a technológie, pričom venujeme pozornosť osvetleniu a farebným schémam pre pohodlie. Diskutujeme o rôznych možnostiach kuchynských ostrovov a pultov a preskúmavame aktuálne trendy v dizajne kuchýň, od minimalistických prvkov po prírodné materiály. Taktiež poskytujeme praktické riešenia pre malé kuchyne a podporujeme zahrnutie prírodných prvkov pre príjemný a funkčný priestor.

Doma je doma
Cieľom je vytvoriť prostredie, ktoré nielenže vizuálne očarí, ale aj efektívne slúži svojmu účelu a prispôsobuje sa životnému štýlu obyvateľov.
©2023 by ALEZA INTERIER, s.r.o. / Created by crea:do s.r.o.