Menu

Pre hotel
Vytvárame elegantné a pohodlné priestory pre hotely, kde sa spoja luxusné detaily s bezchybným pohostinným prostredím.

Recepcia

Vytvorenie pohostinnej atmosféry s eleganciou a profesionálnym štýlom. Podstatné sú personalizované prvky, estetický recepčný pult a technologické riešenia pre efektívny check-in. Venujme aj pozornosť detailom ako prvotriedny nábytok, oslnivé osvetlenie a rastliny pre živý dotyk.

Hotelové izby

Pri návrhu hotelovej izby je kľúčové zabezpečiť pohodlie hostí. Ponúkame nábytok, ktorý kombinuje štýl a komfort, s dôrazom na farebné schémy, ktoré vytvárajú príjemné prostredie. Integrujeme praktické riešenia pre úložný priestor a dotvoríme ich rastlinami, či dekorativnými prvkami. Dôraz kladieme na kvalitu materiálov a detaily, ktoré pridávajú priestoru dojem luxusu a jedinečnosti.

Reštaurácia

Pri návrhu jedálne pre hostí kladieme dôraz na nábytok, príjemné osvetlenie, akustiku a vizuálnu estetiku. Poskytujte personalizovaný servis, vyberáme kvalitné materiály a textílie pre stoly a stoličky. Flexibilné usporiadanie priestoru a možnosť stravovania na exteriérových miestach, ako sú záhrady alebo terasy, pridávajú do jedálne hodnotu a jedinečný šarm.

©2023 by ALEZA INTERIER, s.r.o. / Created by crea:do s.r.o.